↑ Return to Kurzy

Print this Stránka

Foto z kurzů

Zde se můžete podívat na foto ochutnávku z mých aktivit jak šel čas.

Permanent link to this article: http://www.tvorimeproradost.cz/kurzy/foto/

letní tábor2015-skřítci

Začátkem prázdnin se opět uskutečnil v Bílovicích nad Svitavou příměstský tábor Lesních skřítku, kde jsme s dětmi chodili na výlety, hráli hry, povídali si o vzdálených zemích no a jako vždycky malovali a tvořili. Jak se to vše povedlo a co jsme si zažívali můžete ochutnat prohlídkou několika fotek z akce. Krásné léto.:-)     …

Zobrazit stránku »

Tvořivák 2015

Tak toto všechno a možná ještě mnohém víc jsme prožili s Tvořivákem.      

Zobrazit stránku »

Příměstský tábor 2014-„Po stopách ptáka Tvořiváka“

Příměstský tábor “ po stopách ptáka Tvořiváka“ Tak v pátek skončil i druhý příměstský tábor a myslím, že jsme si ho všichni moc užili. Tvořili jsme až se z nás kouřilo, hráli jsme hry a vyrazili jsme na výlet do lesů……. A jako důkaz přidávám pár fotek.

Zobrazit stránku »

Příměstský tábor 2014-Lesní skřítci

Příměstský tábor Lesní skřítci Minulý týden proběhl tábor Lesních skřítků pro předškolní děti. Počasí nám sice úplně nepřálo, ale i tak si myslím, že jsme si užili spousty legrace, zkoumání v lese i malování. Přidávám pár obrázků pro pokochání.          

Zobrazit stránku »

Domácí tvořilkování

Tvořílkování Přidávám pár fotek k pokoukání z jednoho domácího tvořílkování :-).   Domácí velikonoční tvoření A protože toho vyrábění a malovaní nemáme ještě dost, pustila jsem se s děvčátky do netradičního malování velikonočních vajíček a jiné výzdoby. Moc nás to bavilo a tady jsou výsledky naší zábavy.

Zobrazit stránku »

Kurzy 2014

Velikonoční Tvořílci 7.4. 2014 Na této dílně se tvořílci pustili do patchworkových kraslic a zvládli to skvěle. Myslím, že se kraslice velmi povedly. Posuďte sami. Tvořílci 17.3. 2014                                                       …

Zobrazit stránku »

kurz 2013

Předvánoční kurz- smalty na vařiči 11.12.2013 Na kurz jsme se sice sešli v komorním počtu, ale tvořivé nasazení bylo o to větší. Tak přikládám pár obrázků jak se  to všechno povedlo.

Zobrazit stránku »

Foto ze starších kurzů

Ještě historické fotky z kurzů z hodně minulých let 🙂 P

Zobrazit stránku »