↑ Return to Úvodem

Print this Stránka

O mně

 

Jmenuji se Gabriela Škorničková a různé výtvarné a tvořivé techniky mne zajímají už od dětství, kdy jsem s velkým nadšením navštěvovala všechny dostupné kurzy a kroužky a své blízké neustále obšťastňovala vyrobenými dárky.
A i když mne cesty života zavedly ke studiu jiného oboru (vystudovala jsem fakultu pozemních staveb ČVUT), různým tvořivým technikám se věnuji stále se stejným nadšením. Při studiu jsem na několik let propadla keramice. V letech 1998-1999 jsem vedla v Ostravě několik pravidelných výtvarných a keramických kroužků pro děti, a to jak při DDM, tak také soukromě.  Zjistila jsem, že mne naplňuje předávat zkušenosti v oblasti výtvarných technik a podporovat   kreativitu těch, kteří se vydali  na cestu k vlastní tvořivosti. Pak mé působení v této oblasti přerušilo narození syna, péče o něj a stěhování do Brna. Ve volných chvílích jsem se nadále věnovala výtvarným aktivitám všeho druhu. Protože byl mezi mými přáteli neustále zájem o ukázky některých technik, začala jsem v roce 2003 provozovat kurzy s tímto zaměřením v Bílovicích nad Svitavou, a ty si velice brzy získaly své četné příznivce. Také proto jsem se rozhodla své působení rozšířit do Brna, kde jsem  vedla kurzy pro dospělé a část mé práce jste mohli vidět v některých obchodech v Brně.  V roce 2005 se mi narodila dcera, takže jsem opět své aktivity přerušila a při péči o miminko se bavila tvořením doma. V současné době se věnuji domácímu tvoření a to hlavně s hedvábím, které jsem si zamilovala.
A protože mne tvoření neuvěřitelně baví, je to úžasná věc, která mne naplňuje, uklidňuje, odpoutává od starostí všedního dne a hlavně přináší obrovskou radost…………chtěla bych se  o to a mnoho jiného  s vámi podělit.

Smile

                                                                     m_Gabca

 

 

Moje fotogalerie klikni zde

Permanent link to this article: http://www.tvorimeproradost.cz/uvodem/o-nas/